[16] Sakhalinskie Akuly Sub20 1-5 HK Kapitan Sub20 [10] 2020-09-16 08:00

Estádio: Arena City

09/05 00:00 - 04/27 23:59

  PO Team W L Goals PO
  1 Dynamo Moscovo Sub20 16 2 79 : 30 32
  2 Loko Sub20 14 2 76 : 30 29
  3 Russkie Vityazi Sub20 14 2 68 : 31 28
  4 Almaz Sub20 13 5 64 : 42 27
  5 HC Riga Sub20 11 7 48 : 40 22
  6 SKA-1946 Sub20 11 3 69 : 33 22
  7 Dynamo St Petersburg Sub20 9 7 46 : 33 20
  8 MHC Spartak Sub20 10 4 40 : 24 20
  9 Krasnaya Armiya Sub20 8 4 36 : 28 17
  10 Atlant Sub20 5 9 30 : 49 12
  11 Taifun Sub20 5 11 29 : 46 11
  12 HK Kapitan Sub20 5 13 39 : 61 10
  13 Krylya Sovetov Sub20 4 8 22 : 35 10
  14 Akademia Mihaylova U20 4 10 27 : 44 9
  15 HC SKA Varyagi Sub20 2 14 33 : 62 6
  16 Amurskie Tigry sub-20 2 16 34 : 101 5
  17 Sakhalinskie Akuly Sub20 1 17 28 : 79 3

  PO Team W L Goals PO
  1 HC Irbis Sub20 12 4 61 : 39 26
  2 Avto Sub20 9 6 41 : 39 24
  3 Chaika Sub20 10 4 52 : 28 20
  4 Omskie Yastreby Sub20 10 5 39 : 32 20
  5 Tolpar Sub20 6 8 44 : 35 19
  6 Khanty-Mansyisk Sub20 8 5 37 : 32 17
  7 Sputnik Sub20 8 4 42 : 29 16
  8 Belye Medvedi Sub20 7 5 34 : 33 14
  9 Sibirskie Snaypery Sub20 5 9 43 : 46 13
  10 Ladja Sub20 5 10 44 : 61 12
  11 Stalnye Lisy Sub20 5 3 25 : 19 10
  12 Reaktor Sub20 4 7 27 : 31 9
  13 Tyumensky Legion Sub20 4 8 19 : 37 9
  14 HC Sarmaty Sub20 2 7 16 : 26 6
  15 Kuznetskie Medvedi SUb20 1 11 17 : 54 3

  PO Team W L Goals PO
  1 Dynamo Moscovo Sub20 16 2 79 : 30 32
  2 Loko Sub20 14 2 76 : 30 29
  3 Russkie Vityazi Sub20 14 2 68 : 31 28
  4 Almaz Sub20 13 5 64 : 42 27
  5 HC Irbis Sub20 12 4 61 : 39 26
  6 Avto Sub20 9 6 41 : 39 24
  7 HC Riga Sub20 11 7 48 : 40 22
  8 SKA-1946 Sub20 11 3 69 : 33 22
  9 Chaika Sub20 10 4 52 : 28 20
  10 Dynamo St Petersburg Sub20 9 7 46 : 33 20
  11 MHC Spartak Sub20 10 4 40 : 24 20
  12 Omskie Yastreby Sub20 10 5 39 : 32 20
  13 Tolpar Sub20 6 8 44 : 35 19
  14 Khanty-Mansyisk Sub20 8 5 37 : 32 17
  15 Krasnaya Armiya Sub20 8 4 36 : 28 17
  16 Sputnik Sub20 8 4 42 : 29 16
  17 Belye Medvedi Sub20 7 5 34 : 33 14
  18 Sibirskie Snaypery Sub20 5 9 43 : 46 13
  19 Atlant Sub20 5 9 30 : 49 12
  20 Ladja Sub20 5 10 44 : 61 12
  21 Taifun Sub20 5 11 29 : 46 11
  22 HK Kapitan Sub20 5 13 39 : 61 10
  23 Stalnye Lisy Sub20 5 3 25 : 19 10
  24 Krylya Sovetov Sub20 4 8 22 : 35 10
  25 Akademia Mihaylova U20 4 10 27 : 44 9
  26 Reaktor Sub20 4 7 27 : 31 9
  27 Tyumensky Legion Sub20 4 8 19 : 37 9
  28 HC Sarmaty Sub20 2 7 16 : 26 6
  29 HC SKA Varyagi Sub20 2 14 33 : 62 6
  30 Amurskie Tigry sub-20 2 16 34 : 101 5
  31 Kuznetskie Medvedi SUb20 1 11 17 : 54 3
  32 Sakhalinskie Akuly Sub20 1 17 28 : 79 3
Play-off